Od 1 sierpnia 2016 zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby mieszczącej się przy ul. Wspólnej 3B w Opolu. Budynek zlokalizowany jest w przemysłowej części miasta, w odległości około kilometra od specjalnej strefy ekonomicznej, z wygodnym dojazdem do autostrady oraz centrum Opola.
Nowa lokalizacja to znacznie większe możliwości organizacyjne, które w efekcie intensywnego rozwoju działalności i wzrostu liczby realizowanych projektów stały się niezbędne.
Przy podjęciu decyzji o inwestycji nie bez znaczenia były również potrzeby naszych pracowników. To przecież od nich w głównej mierze zależą wyniki naszej firmy, dlatego chcieliśmy zapewnić im jak najlepsze warunki pracy.
Nowa siedziba firmy to blisko 2 tysiące metrów kwadratowych powierzchni na która składają się m. innymi przestronna hala prefabrykacji, magazyn, sala szkoleniowa, sale konferencyjne, zaplecze socjalne oraz pomieszczenia dla inżynierów, księgowości i zarządu firmy.
Dodatkowa powierzchnia Działu Prefabrykacji znacznie usprawniła prace montażowe, które od tego czasu przebiegają jeszcze płynniej. Liczymy na to, że nowe możliwości które daje nowa lokalizacja przełożą się na zadowolenie naszych klientów.