Firma Telemecanique powstała w 1924 roku, od samego początku jej cechą charakterystyczną była innowacyjność. Obecnie Telemecanique jest światowym liderem w zakresie produkcji komponentów automatyki przemysłowej, m.in. serii przekaźników programowalnych Zelio Logic, falowników Altivar, oraz całej gamy styczników Tesys. W 1988 Telemecanique został kupiony przez Schneider Electric i obecnie jego produkty są sprzedawane pod tą właśnie marką.

Produkty Telemecanique sprzedajemy i stosujemy w naszych aplikacjach od 1992 roku. Byliśmy jednym z pierwszych importerów Telemecanique do Polski. Od samego początku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Techniczno-Handlowym i Oficjalnym Dystrybutorem Schneider Electric pod którego marką są dziś sprzedawane produkty Telemecanique.

Do Państwa dyspozycji stawiamy nie tylko 20 letnie doświadczenie w dystrybucji i stosowaniu marki Telemecanique w naszych aplikacjach. Jako Oficjalny Dystrybutor Schneider Electric możemy także zapewnić Państwu gwarancję najniższych cen i dużą paletę produktów Telemecanique dostępną od ręki. Ważne jest również to, że nasi klienci mogą liczyć na wsparcie 20 inżynierów wyspecjalizowanych w produktach Schneider Electric.
   

Specjalizujemy się w dostawach komponentów automatyki, elektrotechniki i pneumatyki.

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, dlatego specjalnie dla Państwa jesteśmy
w stanie sprowadzić urządzenia dowolnego producenta z każdego miejsca na świecie.

W sprawie wyceny urządzeń lub pomocy w ich doborze
zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

TEL: +48 77 401 67 80..85   FAX: +48 77 401 67 99

E-MAIL: sales@projekt.com.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00