W ramach odpowiedzialności społecznej biznesu, koncentrujemy się na trzech głównych obszarach.

Wspieranie edukacji technicznej

Świadomi roli jaką w dzisiejszym świecie spełnia edukacja techniczna wspieramy Politechnikę Opolską oraz Technikum Elektryczne w Opolu, umożliwiając ambitnym uczniom i studentom poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia.
W ramach współpracy z Politechniką Opolską prowadzimy praktyki studenckie oraz staże dla studentów kierunków technicznych. Nasze stanowiska laboratoryjne zainstalowane w pomieszczeniach kampusu Politechniki pozwalają studentom na zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu elektrotechniki i automatyki oraz umożliwiają kontakt z nowoczesną aparaturą obecną aktualnie na rynku.
Nasz patronat nad Kołem Robotycznym Technikum Elektrycznego w Opolu zapewnia młodym konstruktorom wsparcie merytoryczne i finansowe. Jesteśmy dumni, że możemy w ten sposób pomóc rozwijać pasję uczniów.

Rozwój i integracja pracowników

Sukcesem naszej firmy jest dobrze dobrany i zintegrowany zespół pracowników, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby stworzyć warunki dające wszystkim satysfakcję z pracy. Oprócz wyjazdów integracyjnych, imprez rodzinnych oraz dofinansowania zajęć sportowych oferujemy szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Działalność charytatywna

Nasza odpowiedzialność społeczna to nie tylko poczucie obowiązku ale również ogromna radość, jaką sprawia świadomość przyczynienia się do poprawy sytuacji życiowej najbardziej potrzebujących. Dlatego udzielamy wsparcia organizacjom zajmującym się pomocą osobom chorym, niepełnosprawnym czy pozbawionym środków do życia.