Hydac to powstały w 1963 niemiecki koncern stanowiący grupę kilkunastu niezależnych przedsiębiorstw, zatrudniający ponad 9 tys. pracowników na całym świecie. Swoją działalnością firma obejmuje przemysł motoryzacyjny, stalowy i energetyczny, przemysł naftowy i wydobywczy, przemysł papierniczy i przemysł stoczniowy. Produkty Hydac znajdziemy w licznych systemach automatyki procesowej oraz w szerokiej gamie maszyn przemysłowych, rolniczych i budowlanych, w prasach hydraulicznych i mechanicznych, urządzeniach komunalnych lub wtryskarkach do tworzyw sztucznych.

Dzięki stałym pracom badawczo-rozwojowym Hydac jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom postawionym przez klienta. Bogaty asortyment firmy to ponad kilkanaście grup produktowych, nim m.in. szeroka gama hydroakumulatorów (tłokowe, pęcherzowe, membranowe), zawory ciśnieniowe, zwrotne, rozdzielające i proporcjonalne, cewki do zaworów, bloki sterownicze i korpusy, pompy zasilające, tłoczkowe i łopatkowe, czujniki ciśnienia, czujniki temperatury, czujniki przepływu i czujniki położenia. Oferta obejmuje kolejno armaturę i zawory kulowe, wymienniki ciepła i chłodnice, systemy chłodzące (FLKS i FWKS), bogaty asortyment z zakresu filtracji i pielęgnacji cieczy hydraulicznych (FAM10, OLS, IXU, OLF-5, TW 5, FCM, OFU, OFX), techniki montażowej, połączeń rurowych i szybkozłączek.

Hydac jest również producentem urządzeń pomiarowych (HMG 500, HMG 3010, FCU seria 2000, FMM, CSM), analizatorów (CTU 2000, CTM-EB, CTM-EF, FAS, MM-KKE), komponentów i urządzeń do sterowania oraz sterowania zdalnego (EFB 2000) czy manipulatorów. Oferta obejmuje ponadto konsole pomp, hydraulikę wysokociśnieniową (agregaty hydrauliczne, pompy, zawory, przekaźniki ciśnienia i poziomu, systemy do zastosowań medycznych), hydraulikę mobilną (zawieszenia hydropneumatyczne, sterowanie elektro-hydrauliczne), zawory do maszyn mobilnych takie jak monobloki rozdzielające, rozdzielacze sekcyjne oraz siłowniki elektryczne i hydrauliczne: różnicowe, nurnikowe, teleskopowe.

 

Specjalizujemy się w dostawach komponentów automatyki, elektrotechniki i pneumatyki.

 

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, dlatego specjalnie dla Państwa jesteśmy
w stanie sprowadzić urządzenia dowolnego producenta z każdego miejsca na świecie.

W sprawie wyceny urządzeń lub pomocy w ich doborze
zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

TEL: +48 77 401 67 80..85   FAX: +48 77 401 67 99

E-MAIL: sales@projekt.com.pl

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00