Lapp Kabel została założona jako mała rodzinna firma w 1957 roku w Stuttgarcie w Niemczech. Wielkim sukcesem założycieli firmy: Oskara i Ursuli Lapp było zaprojektowanie i wyprodukowanie pod koniec lat 50-tych XX wieku pierwszego na świecie przemysłowego, giętkiego i kolorowego przewodu sterowniczego ÖLFLEX.

Dzisiaj po kilkudziesięciu latach doświadczeń, wprowadzeniu licznych rozwiązań i patentów Lapp Kabel to światowy potentat wśród producentów przewodów, złączy i akcesoriów kablowych.

Oferta obejmuje kable i przewody stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, kolejowym i lotniczym, inżynierii mechanicznej, przemyśle ciężkim, produkcji maszyn, w instalacjach zasilających i wielu innych.
Lapp Kabel posiada 17 własnych zakładów produkcyjnych, głównie w Europie, Ameryce i Azji, gdzie wytwarzane jest ponad 40 tysięcy typów standardowych produktów takich jak kable sterownicze i przyłączeniowe Olflex, systemy transmisji danych Etherline, złącza przemysłowe Epic, systemy węży ochronnych Silvyn, systemy transmisji danych Unitronic, przewody światłowodowe Hitronic, dławiki kablowe Skintop, systemy znakowania Fleximark.

Oprócz produktów katalogowych Lapp Kabel oferuje ponadto szerokie możliwości produkcji na zamówienie, obejmujące wiele nietypowych rozwiązań technologicznych i materiałów.
Dzisiaj marka ÖLFLEX® stanowi synonim wysokiej jakości produktów charakteryzujących się niezwykłą trwałością, jakością wykonania i niezawodnością.

 

 

Specjalizujemy się w dostawach komponentów automatyki, elektrotechniki i pneumatyki.

 

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, dlatego specjalnie dla Państwa jesteśmy
w stanie sprowadzić urządzenia dowolnego producenta z każdego miejsca na świecie.

W sprawie wyceny urządzeń lub pomocy w ich doborze
zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

TEL: +48 77 401 67 80..85 FAX: +48 77 401 67 99

E-MAIL: sales@projekt.com.pl

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00