Założona w 1961 roku spółka Rittal z główną siedzibą w Herborn w Hesji, to jeden z światowych potentatów techniki szaf sterowniczych i obudów, systemów rozdziału mocy, klimatyzacji systemowej, infrastruktury IT oraz oprogramowania i serwisu.

Firma w swojej ofercie posiada tysiące produktów, a ich rozwiązania możemy spotkać w praktycznie każdej dziedzinie przemysłu, w branży informatyczno-komunikacyjnej, czy też w budownictwie maszyn i urządzeń.

Rittal dostarcza także kompletne rozwiązania dla modułowych i energooszczędnych centrów obliczeniowych, od innowacyjnych koncepcji bezpieczeństwa, aż po fizyczne zabezpieczanie danych i systemów infrastruktury IT.

Jeden z głównych dostawców oprogramowania Eplan tzw. spółka-córka firmy Rittal, odgrywa niebagatelną rolę w systemowych rozwiązaniach firmy, zaś kupiona w 2013r. Kiesling Maschinentechnik wzbogaca o rozwiązania automatyzacji budowy rozdzielni. Dużym plusem producenta jest ciągła chęć rozwoju i wsłuchiwania się w potrzeby klienta, co zapewnia specjalnie stworzone do tych celi „Centrum Modyfikacji Rittal”. Wyroby producenta, dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantują spełnienie wszelkich światowych norm jakości.

 

Firma PROJEKT od lat bardzo blisko współpracuje z firmą Rittal stosując jej obudowy w swoich aplikacjach oraz jako dystrybutor.

Posiadamy stały wgląd do stanów magazynowych producenta oraz regularne dostawy obudów do naszej siedziby w Opolu. Dzięki temu nie tylko możemy zaoferować Państwu produkty po bardzo atrakcyjnych cenach, ale także dostarczyć je w najkrótszym możliwym czasie.

Oczywiście służymy też naszym wieloletnim doświadczeniem i znajomością marki, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielić Państwu profesjonalnej pomocy w doborze odpowiednich komponentów.

 

Specjalizujemy się w dostawach komponentów automatyki, elektrotechniki i pneumatyki.

 

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, dlatego specjalnie dla Państwa jesteśmy
w stanie sprowadzić urządzenia dowolnego producenta z każdego miejsca na świecie.

W sprawie wyceny urządzeń lub pomocy w ich doborze
zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

TEL: +48 77 401 67 80..85   FAX: +48 77 401 67 99

E-MAIL: sales@projekt.com.pl

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00