JEAN MÜELLER to powstały w 1897 roku największy na świecie producent komponentów dla instalacji elektrycznych: rozłączników bezpiecznikowych, największy niemiecki producent złącz kablowych i szafek poliestrowych, zacisków kablowych i transformatorowych oraz rozdzielnic niskiego napięcia i wkładek topikowych.

W wyniku rozwoju systemów fotowoltaicznych w ostatnich latach firma stała się znaczącym dostawcą wkładek topikowych oraz podstaw i rozłączników do zabezpieczania urządzeń fotowoltaicznych. Jean Mueller jest obecny w ponad 70 krajach świata, a produkty w większości powstają w zautomatyzowanych i zrobotyzowanych zakładach w Niemczech. Dzięki temu producent utrzymuje bardzo konkurencyjne ceny zachowując wysoką jakość produktów.

Oferta Jean Mueller obejmuje: rozłączniki listwowe typu SL, listwy bezpiecznikowe typu L, rozłączniki KETO, rozłączniki LTL, obudowy typu KVS i NKVS, schematy złącz w autocad, skrzynki typu KH, izolatory i osłony do szyn, zaciski do kabli, ograniczniki przepięć, rozłączniki izolacyjne SALIT, rozłączniki typu SASILPLUS, aparaty na szyny 60 mm COSMO, przekładniki prądowe, urządzenia pomiarowe, boczniki pomiarowe, wkładki topikowe zwłoczne, wkładki topikowe szybkie, wkładki topikowe SN, podstawy bezpiecznikowe, rozłączniki modułowe, odłączniki i duże rozłączniki, zabezpieczenie fotowoltaiki.
Ze względu na wieloletnią współpracę Jean Mueller w swojej ofercie posiada również aparaturę modułową ETI Polam.

 

Specjalizujemy się w dostawach komponentów automatyki, elektrotechniki i pneumatyki.

 

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, dlatego specjalnie dla Państwa jesteśmy
w stanie sprowadzić urządzenia dowolnego producenta z każdego miejsca na świecie.

W sprawie wyceny urządzeń lub pomocy w ich doborze
zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

TEL: +48 77 401 67 80..85   FAX: +48 77 401 67 99

E-MAIL: sales@projekt.com.pl

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00