Turck to jeden ze światowych liderów w zakresie produkcji elementów automatyki przemysłowej. Oferta firmy Turck to ponad 13.000 produktów z takich dziedzin jak czujniki, przemysłowe systemy komunikacyjne czy też komponenty przeznaczone do aplikacji w strefach Ex.

Historia naszej współpracy z firmą Turck sięga 1992 roku kiedy to PROJEKT został wyłącznym przedstawicielem firm Turck, Banner i Escha na Polskę.

Przez wiele lat reprezentowaliśmy interesy koncernu w naszym kraju, stale rozwijając sprzedaż i rozpoznawalność marki. W 2001 roku kiedy firma Turck podjęła decyzję o otwarciu polskiego oddziału, znaki firmowe Turck, Banner i Escha były już tutaj bardzo dobrze znane. Oczywiście nasza bliska współpraca trwa do dzisiaj, nadal zajmujemy się dystrybucją produktów firm Turck, Banner i Escha jako Oficjalny Dystrybutor.

Do Państwa dyspozycji stawiamy nie tylko atrakcyjne ceny i nasze 20 letnie doświadczenie w sprzedaży i aplikacjach produktów Turck, Banner i Escha, ale także doświadczoną grupę 15 inżynierów gotową do pomocy we właściwym doborze sprzętu.

   

Specjalizujemy się w dostawach komponentów automatyki, elektrotechniki i pneumatyki.

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, dlatego specjalnie dla Państwa jesteśmy
w stanie sprowadzić urządzenia dowolnego producenta z każdego miejsca na świecie.

W sprawie wyceny urządzeń lub pomocy w ich doborze
zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

TEL: +48 77 401 67 80..85   FAX: +48 77 401 67 99

E-MAIL: sales@projekt.com.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00