NARVA to dostawca profesjonalnych rozwiązań elektrycznych dla branży oświetleniowej, reklamowej i meblowej, oraz systemów sterowania dla inteligentnych budynków.
Na rynku polskim firma Narva obecna jest od roku 1997 zaś od marca 2013 roku stała się firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Dziś Narva jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę takich firm jak:

 


Narva / Nordeon
Oferta obejmuje szeroki wybór źródeł światła takich jak: żarówki LED, żarówki halogenowe, świetlówki rurowe, świetlówki kompaktowe, wysokoprężne lampy wyładowcze, startery, świetlówki akwarystyczne oraz wysokiej klasy świetlówki UV do solariów. Ponadto w ofercie znajduje się szereg źródeł światła do zastosowań specjalistycznych.

Tridonic
Oferta obejmuje stateczniki elektroniczne do wszystkich typów świetlówek. TRIDONIC jest właścicielem patentów cyfrowego ściemniania świetlówek – system DALI oraz DSI, stąd w ofercie znajdują się stateczniki ściemnialne cyfrowo wraz z całym asortymentem uzupełniającym: panele sterujące, programatory, centralki, czujniki, piloty, itp. Oferta obejmuje również układy zapłonowe oparte o stateczniki magnetyczne i elektroniczne (do lamp wyładowczych), transformatory elektroniczne i magnetyczne (do żarówek halogenowych), a także wycofywane z użycia stateczniki magnetyczne do świetlówek.

TECHNO
W ofercie znajdują się produkty łączeniowe IP68 takie jak złącza gniazdo-wtyk, czwórniki, trójniki oraz wiele innych specjalistycznych komponentów.

AGILIGHT
W ofercie znajdziemy źródła światła LED do reklam świetlnych.

Electrostart
W ofercie znajdują się stateczniki magnetyczne oraz bloki zapłonowe do świetlówek oraz lamp wyładowczych.

Electro Terminal
Oferta obejmuje złączki stosowane w instalacjach elektrycznych, między innymi szybko złączki elektroinstalacyjne, złączki gwintowe 12-torowe, puszki instalacyjne IP54 oraz wiele innych specjalistycznych elementów łączeniowych.

CITINTELLY
Citintelly oferuje wielofunkcyjny i innowacyjny, oparty o chmurę danych System Zarządzania Oświetleniem Ulicznym (CMS). To doskonałe rozwiązanie do zarządzania siecią oświetlenia zewnętrznego na dużą skalę w celu kontrolowania i monitorowania infrastruktury oświetlenia ulicznego przy jednoczesnym oszczędzaniu zużycia energii elektrycznej oraz minimalizacji kosztów obsługi. CMS Citintelly to pierwszy krok w kierunku bardziej zaawansowanego rozwoju platformy inteligentnego miasta – Smart City.

 

 

Specjalizujemy się w dostawach komponentów automatyki, elektrotechniki i pneumatyki.

 

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, dlatego specjalnie dla Państwa jesteśmy
w stanie sprowadzić urządzenia dowolnego producenta z każdego miejsca na świecie.

W sprawie wyceny urządzeń lub pomocy w ich doborze
zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

TEL: +48 77 401 67 80..85   FAX: +48 77 401 67 99

E-MAIL: sales@projekt.com.pl

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00