KUKA to potentat w dziedzinie robotów przemysłowych, obecny na wszystkich liczących się rynkach świata. Ilość oferowanych przez KUKA rozwiązań technicznych oraz oprogramowanie takie jak KUKA. WorkVisual stawiają tego producenta robotów na pozycji lidera w licznych zastosowaniach przemysłowych.

Standardowy udźwig jaki oferują roboty KUKA to – w zależności od modelu od 3 do nawet 1300 kG. Producent wykonuje również wersje specjalne o nietypowym udźwigu i innych rozwiązaniach technologicznych.

Roboty KUKA potrafią zastąpić człowieka w wielu czynnościach wymagających dużego wysiłku fizycznego oraz precyzyjnej powtarzalności ruchów. Dzięki licznym stopniom swobody ramion oraz bogatej ofercie chwytaków i głowic pobieranie, rozładunek, klejenie, precyzyjny montaż, zgrzewanie, spawanie, cięcie laserem, sortowanie – to typowe zadania z powodzeniem i ogromną wydajnością realizowane przez roboty KUKA.

Firma PROJEKT, oprócz standardowych aplikacji takich jak budowa maszyn i linii technologicznych, sterowanie czy rozdział energii, jako Partner Systemowy KUKA oferuje rozwiązania dla przemysłu oparte na produktach KUKA.
PROJEKT SP.Z O.O. jako jedna z nielicznych firm w branży zapewnia dodatkowo audyty bezpieczeństwa maszyn i stanowisk zrobotyzowanych wraz z certyfikacją.

Specjalizujemy się w dostawach komponentów automatyki, elektrotechniki i pneumatyki.

 

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, dlatego specjalnie dla Państwa jesteśmy
w stanie sprowadzić urządzenia dowolnego producenta z każdego miejsca na świecie.

W sprawie wyceny urządzeń lub pomocy w ich doborze
zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

TEL: +48 77 401 67 80..85   FAX: +48 77 401 67 99

E-MAIL: sales@projekt.com.pl

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00