Firma Schneider Electric powstała w 1836 roku we Francji. Początkowo działała w hutnictwie oraz w przemyśle maszynowym i stoczniowym. W XX wieku zaczęła jednak stopniowo ewoluować w stronę rynku automatyki przemysłowej i zarządzania energią elektryczną. Polityką Schneider Electric w latach 1981 -1997 stała się strategia przejmowania kluczowych graczy w branży, kiedy to przejęła kontrolę nad: Telemecanique (1988), Square D (1991), Merlin Gerin (1992) oraz SAREL. Strategia ta pozwoliła koncernowi Schneider Electric stać się globalnym liderem w zakresie zarządzania Energią.

Oferta firmy Schneider Electric jest niezwykle szeroka i praktycznie pokrywa całe spektrum zapotrzebowania przemysłu i budownictwa:

  • Automatyka i Sterowanie
  • Rozdział Energii
  • Systemy i Osprzęt Elektroinstalacyjny
  • Zarządzanie Energią i Bezpieczeństwem w Budynkach
  • Systemy Zasilania Awaryjnego i Chłodzenia

PROJEKT współpracuje z firmą Schneider Electric od 1992. Posiadamy status Oficjalnego dystrybutora, Oficjalnego Partnera Techniczno-Handlowego, Wykwalifikowanego Partnera Producenta Rozdzielnic PRISMA oraz Punktu Doradztwa Sterowania i Zabezpieczenia Silników i Integratora Systemów.

Mamy na swoim koncie setki udanych wdrożeń na sprzęcie Schneider Electric w całej Polsce, zarówno w automatyce przemysłowej jak i w rozdziale energii. Bardzo ważna w strategii naszej firmy jest także dystrybucja komponentów Schneider Electric. Wśród naszych klientów są przedstawiciele praktycznie wszystkich branż z terenu całej Polski.

Swoim klientom oferujemy niskie ceny i najwyższą jakość usług. Jako Oficjalny Dystrybutor gwarantujemy możliwie najlepsze terminy dostaw oraz wiedzę techniczną popartą blisko 20 letnim doświadczeniem na rynku.

Po prostu znamy się na Schneiderze!

 

Specjalizujemy się w dostawach komponentów automatyki, elektrotechniki i pneumatyki.

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, dlatego specjalnie dla Państwa jesteśmy
w stanie sprowadzić urządzenia dowolnego producenta z każdego miejsca na świecie.

W sprawie wyceny urządzeń lub pomocy w ich doborze
zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

TEL: +48 77 401 67 80..85   FAX: +48 77 401 67 99

E-MAIL: sales@projekt.com.pl

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00